obchodní akademie český těšín

Kontaktní informace

Název školy: Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace
Adresa: Sokola-Tůmy 402/12, Český Těšín, PSČ 737 01
Telefon: 558 712 649
Fax: 558 711 894

IČ: 60 337 320
Redizo školy: 600016609
E-mail: info@oact.cz
Dat. schránka: cuafdj4

Bankovní spojení: ČSOB Český Těšín, číslo účtu 2712490/0300  

Školní poradenské pracoviště
Výchovná poradkyně: Ing. Ivana Nováková 
Školní metodik prevence: Mgr. Silvie Jančik

Kde nás najdete?

Vedení školy

Kreslicí plátno 1

Ing. Ivana Nováková

ředitelka školy
Kreslicí plátno 2

Ing. Ivana Fryčová

statutární zástupkyně ŘŠ
Kreslicí plátno 3

Mgr. Beáta Hupka

zástupkyně ŘŠ pro polské národnostní školství

Nepedagogičtí pracovníci

trinecka
Bc. Ivona Třinecká
ekonomka
krockova
Lenka Kročková
personalistka
adaskova
Ing. Alice Adásková
správce počítačové sítě
visek
Roman Víšek
školník, preventista BOZP a PO

Pedagogové

adaskova
Ing. Alice Adásková
EKO, UCE, FIF
a.adaskova@oact.cz
finkeova
Mgr. Eva Finkeová
RUJ, SPV, třídní 4.B
e.finkeova@oact.cz
Kreslicí plátno 2
Ing. Ivana Fryčová
UCE, PRA
gorna
Ing. Danuta Gorná
EKO, UCE, FIF, ANJ, třídní 1.C
hezckova
Mgr. Ivana Heczková
MAT, CHE, ZPV, třídní 4.A
Kreslicí plátno 3
Mgr. Beáta Hupka
NEJ, PJL, třídní 3.C
janaskova
PaedDr. Monika Janásková
MAT, HST, FYZ, ZPV
jancik
Mgr. Silvie Jančik
CJL, SPV, PEK, třídní 2.C
janik
Ing. Marian Janik
INT
kantorova
Mgr. et Bc. Jana Kantorová
ANJ, EKO, FIF, třídní 3.A
kicmerova
Mgr. Marcela Kičmerová
MAT, BIO
kiszova
Mgr. Jarmila Kiszová
CJL, NEJ
klusova
Ing. Ilona Klusová
EKO, FIF
kozielova
Ing. Jana Kozielová
EKO, INT, PEK, třídní 2.A
kramarcikova
Mgr. Barbara Kramarčiková
ZEM, HOZ, TEV
laciok
Mgr. Marek Laciok
ANJ, RUJ
mrozkova
Ing. Markéta Mrózková
EKO, UCE, FIF, třídní 2.B
Kreslicí plátno 1
Ing. Ivana Nováková
PRA
otipkova
Ing. Petra Otipková
EKO, UCE, ANJ, třídní 3.B
recmanikova
Ing. Uršula Recmaniková
PEK
rothova
Ing. Martina Rothová
INT, ZPV, třídní 1.A
rzymankova
Bc. Andrea Rzymanková
DEJ
schajerova
Mgr. Lenka Schajerová
CJL, NEJ
sikorova
Mgr. Jana Sikorová
TEV, NEJ
swiderova
Ing. Renata Świderová
EKO, UCE, třídní 4.C
tepera
Bc. Marek Teper
ANJ
tomiczkova
Mgr. Monika Tomiczková
ANJ
wygrysova
Mgr. Lucie Wygrysová
CJL, SPV
zwierzyna
Mgr. Ondřej Zwierzyna
TEV, INT, MAT, třídní 1.B

Koordinátor ICT: PaedDr. Monika Janásková

Koordinátor EVVO: Ing. Martina Rothová

 

PK mateřských jazyků: Mgr. Jarmila Kiszová

  • sekce českého jazyka: Mgr. Jarmila Kiszová
  • sekce polského jazyka: Mgr. Beáta Hupka

PK cizích jazyků: Mgr. et Bc. Jana Kantorová

  • sekce anglického jazyka: Mgr. et Bc. Jana Kantorová
  • sekce německého jazyka: Mgr. Lenka Schajerová
  • sekce ruského jazyka: Mgr. Eva Finkeová

PK odborných ekonomických předmětů: Ing. Jana Kozielová

  • sekce Účetnictví: Ing. Petra Otipková
  • sekce EKO: Ing. Renata Świderová
  • sekce FIF: Ing. Markéta Mrózková
  • sekce INT: Ing. Jana Kozielová
  • sekce PEK: Ing. Uršula Recmaniková

PK přírodních věd: PaedDr. Monika Janásková

PK společenských věd: Mgr. Silvie Jančik

PK tělesné výchovy: Mgr. Jana Sikorová

Koordinátor ŠVP: Ing. Jana Kozielová

Koordinátor spolupráce se zaměstnavateli: Ing. Petra Otipková

Koordinátor soutěže EBG: Ing. Petra Otipková

Koordinátor projektu Erasmus+: Mgr. et Bc. Jana Kantorová

Koordinátor projektu Šablony II: PaedDr. Monika Janásková

Koordinátor projektu PASCH: Mgr. Jarmila Kiszová

Správce www stránek: PaedDr. Monika Janásková

Správce Facebooku a Instagramu: Mgr. Ondřej Zwierzyna

Správce Bakalářů, Office 365 a ISIC: Ing. Alice Adásková

Správce prostředí Moodle: Ing. Marian Janik

Zdravotník: Mgr. Ivana Heczková

Tisková mluvčí: Mgr. Lenka Schajerová

Správce české žákovské knihovny: Mgr. Lucie Wygrysová

Správce polské žákovské knihovny: Mgr. Beáta Hupka