Máš na to!

Premiéra našich žáků na akci PČR, pořádanou Krajským ředitelstvím policie MSK Máš na to! se i přes nepřízeň počasí ve středu 10. 6. 2026  vydařila. Soutěž pro žáky středních škol v policejních fyzických disciplínách zahrnujících vytrvalostní běh na 1 km, leh-sedy, kliky a člunkový běh, byla obohacena i o ukázku služební kynologie.
V letošním ročníků soupeřilo 26 tříčlenných týmů z 12 škol. Naše škola vyslala do soutěže dva smíšené týmy – žáky 2.C a 1.A. Oba týmy předvedly fantastické výkony!!! Tým 1.A (Nina Vodáková, Lukáš Kawulok, Tobiáš Kowalczyk) se umístil na 1. místě a tým 2.C (Natalie Roiková, Sebastian Brudny, Dominik Sojka)  obsadil 5. místo. A protože každý kraj reprezentuje 5 týmů, oběma našim týmům se podařilo dostat do finále, které se bude konat v září v Praze. Další úspěchem je umístění Natalie Roiková na pozici nejvýše bodově ohodnocené dívky soutěže! Svými výsledky všichni žáci splnili zároveň i fyzické testy pro práci u PČR, a to s vysokým bodovým hodnocením.
Děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulujeme ke skvělému výsledku.