Zaúčtuj to!

Žáci 3. B reprezentovali školu v celostátní soutěži Zaúčtuj to!
Dne 10. června 2026 se trojice žáků třídy 3. B – Viktor Zalisz, Viktorie Bojková a Michaela Hermanová – zúčastnila celostátní soutěže Zaúčtuj to!, která se konala v Brně.
Soutěž prověřila znalosti a dovednosti účastníků v oblasti účetnictví a ekonomiky. V silné konkurenci studentů z odborných škol z celé České republiky si naši reprezentanti vedli velmi dobře. Přestože na nejvyšší příčky tentokrát nedosáhli, podali vyrovnané výkony a získali cenné zkušenosti, které jistě zúročí při dalším studiu i praxi.
Během celého dne navíc prokázali samostatnost, zodpovědnost a schopnost zvládnout náročný časový harmonogram soutěže i cestování. Čekání na zpáteční vlak si zpříjemnili prohlídkou historického centra Brna, kde měli možnost poznat některé z významných památek moravské metropole.
 
 
Ing. Eva Byrtusová