Naši absolventi - OA Český Těšín

Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace
Přejít na obsah

Naši absolventi

O studentech

Na konci studia, po úspěšných maturitách, probíhá slavnostní zakončení studia a naši bývalí žáci, teď už absolventi začínají další etapu svého života. Je pro nás důležité sledovat, jak se jim daří a zda nacházejí ve svém oboru uplatnění.

Někteří nastupují přímo do práce v České republice nebo v zahraničí, většina (kolem 70%) pokračuje ve studiu na vysokých školách, a to různých směrů. Převažují pochopitelně školy ekonomického zaměření, ale naši absolventi jsou úspěšní i na školách humanitních.

Velice si ceníme úspěchů, kterých naši absolventi dosahují po ukončení studia na naší škole. O to více nás těší, když se podělí se svými zkušenostmi s našimi současnými žáky.

CO NÁM DALA ŠKOLA
K. Czerná

Akademia Handlowa ukształtowała moje spojrzenie na świat, pokazując, że zawsze warto budować na mocnych podstawach wiedzy. To tutaj odkryłam swoją pasję, czyli ubieranie w słowa wydarzeń i historii odgrywających się wokół mnie. Ale co najważniejsze, to właśnie Akademia zapewniła mi przestrzeń do jej rozwijania, przygotowując tym samym nie tylko do zawodu dziennikarza, ale przede wszystkim do życia.
 
 
Studia: VŠB-TU Ostrava, Ekonomika podniku a Uniwersytet Jagielloński, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna
 
Praca: redaktor Českého rozhlasu Ostrava
Kontaktní údaje
___________________________
OBCHODNÍ AKADEMIE, Č. Těšín, p.o.
Sokola-Tůmy 402/12
737 01 Český Těšín
tel.: 558 712 649
e-mail: info@oact.cz
IČO: 60337320
Dat. schránka: cuafdj4
______________________________

Obchodní akademie Český Těšín je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
Prohlášení o přístupnosti webu
Návrat na obsah